• II etap 3. Krajowego Konkursu wiedzy o Morzu

• II etap 3. Krajowego Konkursu  na szczeblu szkolnym wyłonił reprezentantów Technikum Ekonomicznego, którzy reprezentować będą Szkołę 21.04.2023r. w półfinale  3.Krajowego Konkursu wiedzy o Morzu.

Uczestnicy konkursu w 80% poradzili sobie z zestawami pytań.

I miejsce zajął uczeń z klasy 1GL - Kacper Kowalski

II miejsce klas uczeń z klasy 1G- Igor Szady

III miejsce uczennica z klasy 2L - Julia Żółtowska

• Wyniki konkursu matematycznego

• Wyniki konkursu matematycznego dla klas czwartych po szkole podstawowej, który odbył się w dniu 14.03.2023 pod tytułem Matematyka na co dzień i na wesoło

1 miejsce: Marta Klepacka, Sebastian Góra klasa 4Lp

2 miejsce: Robert Jarmułowicz, Ignacy Wysocki klasa 4GHp

3 miejsce: Mikołaj Nerlo, Patrycja Kołtunowska klasa 4Gp

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i wzięcie udziału :)))

• Tydzień z matematyką

• Na zakończenie tygodnia z matematyką, uczniowie klas trzecich wzięli udział w konkursie ENGLISH FOR MATHEMATICS.

Już wkrótce poinformujemy Was o wynikach wszystkich  konkursów oraz terminie wręczania nagród.

• Międzynarodowy Dzień Matematyki i Dzień Liczby Pi

• We wtorek obchodziliśmy  Międzynarodowy Dzień Matematyki i Dzień Liczby Pi.

Z tej okazji klasa 4Rp przygotowała dla uczniów, nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły pierniczki. Dziś zostało tylko słodkie wspomnienie i dużo kalorii do spalenia....

Ciekawostka:

Obchodzony w tym roku po raz czwarty, Międzynarodowy Dzień Matematyki proklamowany został przez UNESCO w  2019 roku.

• Gra terenowa "Wyklęci-Niezłomni"

• Z okazji dnia Żołnierzy Wyklętych odbyła się gra terenowa "Wyklęci-Niezłomni". W grze wzięli udział uczniowie Technikum Ekonomicznego i Zespołu Szkół nr 4.

• TYDZIEŃ Z MATEMATYKĄ

• Przed nami TYDZIEŃ Z MATEMATYKĄ. Uczniowie drużynowo i indywidualnie uczestniczyć będą w konkursach matematycznych. Na zwycięzców, jak co roku, czekają nagrody niespodzianki, Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.