• KLASA 4Ep W ARCHIWUM PAŃSTWOWYM

• Dnia 18.11.2022r.  uczniowie klasy 4Ep odwiedzili Archiwum Państwowe w Szczecinie. Uczniowie mieli przyjemność poznać historię placówki archiwalnej jej zadania i zasoby. Uzyskaliśmy profesjonalne informacje na temat jak rozpocząć poszukiwania genealogiczne oraz gdzie szukać informacji o swoich przodkach. Poznaliśmy również charakter pracy archiwisty.  Na koniec odbyła się wycieczka po  gmachu Archiwum, w trakcie której odwiedziliśmy bibliotekę, magazyn archiwalny oraz pomieszczenie do digitalizacji dokumentów. Serdecznie dziękujemy za ogromną dawkę wiedzy!

• RUSZYŁA SZKOLNA GIEŁDA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH!

• Dnia  09.11.2022r. uczniowie klasy 1E i 2EH przystąpili do szkolnej gry na wirtualnym parkiecie giełdowym.  Wcielając się w rekinów giełdowych  kupowali i sprzedawali akcje na symulowanym rynku. Niektórzy dali się ponieść emocjom mając do dyspozycji wirtualne 20 tys.!

Przyszli maklerzy! Życzymy owocnych inwestycji!

• WRĘCZENIE NAGRÓD - CODEWEEK2022

• Dnia 4 listopada 2022r. w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród  w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania CODEWEEK 2022. Nagrody ufundował Samorząd Szkolny oraz Kino Helios Szczecin Outlet Park.

Wszystkim laureatom i uczniom wyróżnionym gratulujemy!