• Informacja

• Informujemy, że w dniu 24 grudnia szkoła będzie nieczynna. Zapraszamy do kontaktu 28 grudnia 2020 roku.

• KONKURS „NAJŁADNIEJSZA MARYNISTYCZNA OZDOBA ŚWIĄTECZNA”.

• 16 grudnia 2020 roku odbyło się posiedzenie jury w związku z organizowanym przez SKEM „Piraci Mórz” Konkursem „Najładniejsza marynistyczna ozdoba świąteczna. Członkowie Kół Edukacji Morskiej w Szczecinie przesyłali do nas zdjęcia obrazujące wykonane przez nich marynistyczne ozdoby świąteczne. W konkursie wzięło udział 27 osób. Najmłodszy uczest5nik miał zaledwie 3 lata. Jak zwykle podjęcie decyzji przysporzyło nam wielu problemów, ale po burzliwych naradach wyłoniliśmy zwycięzców. Oto oni:

III miejsce – Szymon Mościcki z Przedszkola Publicznego nr 65 w Szczecinie

II miejsce – Jagoda Wałęga ze Szkoły Podstawowej nr 68 w Szczecinie

II miejsce –  Adam Martinka z Przedszkola Publicznego nr 65 w Szczecinie

I miejsce – Natalia Różewska ze Szkoły Podstawowej nr 41 w Szczecinie

I miejsce – Eliza Zawisza ze Szkoły Podstawowej nr 39 w Szczecinie

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Opiekun:

Barbara Bernat

• Prężnie działamy i zdobywamy certyfikaty!

• Z przyjemnością informujemy, że  nasza szkoła przystąpiła do programu OSE IT Szkoła. Nasi uczniowie sami planując swoją ścieżkę edukacyjną uczestniczyli w kilkunastu  różnych  szkoleniach e-lernigowych. Uczniowie po zakończeniu kursu otrzymywali upragnione  certyfikaty.  Z pewnością nasze  Technikum nie próżnuje podczas zdalnego nauczania ! Wszystkich ambitnym uczestnikom GRATULUJEMY!

Opiekunowie:

Dagmara Bachońska

Ewelina Różewska

• WYNIKI KONKURS NA „NAJŁADNIEJSZE LOGO SZKOLNEGO KOŁA EDUKACJI MORSKIEJ”

• W okresie październik - listopad 2020 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na stworzenie logo Szkolnego Koła Edukacji Morskiej.

Logo maiło kojarzyć się z żeglarstwem, morzem lub innymi walorami charakterystycznymi dla sportów wodnych, być oryginalne, czytelne i funkcjonalne.

04.12.2020 odbyło się posiedzenie jury. Laureatami konkursu zostali:

III miejsce – Adrian Cimek kl. 4L

II miejsce – Justyna Fengler kl. 4G

I miejsce – Weronika Ramocka kl. 2Lp

Zwycięzcom gratulujemy !!!

Nagrody można odebrać w sekretariacie szkoły lub u p. Barbary Bernat po powrocie na nauczanie stacjonarne.

• KONKURS FOTOGRAFII ŻEGLARSKIEJ „PIRACI MÓRZ”

• 30 listopada 2020 roku odbyło się posiedzenie jury w związku z organizowanym przez SKEM „Piraci Mórz” Konkursem Fotografii Żeglarskiej. Członkowie Szkolnych Kół Edukacji Morskiej w Szczecinie przesyłali do nas wykonane przez siebie zdjęcia obrazujące ich skojarzenia z  żeglarstwem. Do konkursu wpłynęło 39 zdjęć, wykonanych przez 21 osób. Chociaż decyzja nie była łatwa, udało nam się  wyłonić zwycięzców. Oto oni:

III miejsce – Przemysław Polak z Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie

III miejsce – Klaudia Właśniewska z Technikum Ekonomicznego w Szczecinie

II miejsce – Eliza Zawisza ze Szkoły Podstawowej nr 39 w Szczecinie

II miejsce - Piotr Suchodolski z IX Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie

I miejsce – Antoni Żywicki z XI Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Opiekun

Barbara Bernat