• Aktualności

     • ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU!

      Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych i szpiku! Dzięki Wam wielu chorych na nowotwory krwi ma szansę! Zarejestrowaliśmy 72 osoby, wśród nich uczniowie, nauczyciele i rodzice - Brawo Wy!

     • MBO - wyniki

      30 marca 2022 r. odbyły się wybory w sprawie Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego 2022. Oto wyniki: "Skrzynka damskich potrzeb (zakup szafek na artykuły higieniczne)" - 297 głosów; "Kliknij mnie (zakup myszy komputerowych)" - 176 głosów. Dobra wiadomość jest taka, że w tej edycji MBO nie ma przegranych - oba projekty zostaną zrealizowane, wkrótce wybierzemy się na zakupy. Serdecznie dziękujemy za udział w wyborach!

     • Dzień bez plecaka - zwycięzcy i galeria

      Dzień bez plecaka w naszej szkole udał się wyśmienicie. Wszystkie klasy (a nawet niektórzy nauczyciele) bawiły się doskonale wzbijając się na szczyty kreatywności. Zwycięzców może być jednak tylko... pięciu! Bo aż pięć klas przyszło tego dnia w 100% bez plecaka. Dodatkowo uwzględniona została pomysłowość przygotowanych pakunków w tych klasach. Oto najbardziej zgrane i zorganizowane zespoły:

     • 1R w Teatrze Współczesnym

      Wieczorową porą, dnia 30 marca, klasa 1R wybrała się do Teatru Współczesnego na spektakl pt. "Edukacja seksualna". Temat niezwykle ważny został w młodzieżowy sposób przedstawiony w sztuce, która wywołała u młodzieży duże zaskoczenie pod względem treści i przekazu. Dużo śmiechu, kawałek wiedzy, trochę kultury i obrazu i od razu jakby doroślejsze te nasze dzieci...

     • 3Rp w Międzyzdrojach

      Uczniowie klasy 3Rp (technik reklamy) dzień 23 marca spędzili w Międzyzdrojach. Nagrodą za zajęcie I – go miejsca w jednym z konkursów organizowanych w naszej szkole był dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Zarówno humor jak i pogoda nam dopisała. Dzień spędzony nad morzem pozwolił na „małe szaleństwa” oraz spowodował wzrost apetytu na kolejny klasowy wyjazd. Może morze? Może góry?... Czas na podjęcie decyzji.

     • Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych

      We wtorek 29 marca odbył się długo wyczekiwany Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych. W turnieju wzięło udział 14 drużyn i rozegrano 20 meczy. Wszystkie spotkania były bardzo emocjonujące i na wysokim poziomie. Nie zabrakło sportowej rywalizacji oraz gry „fair play”.Ostatecznie zwycięzcą została klasa 3Lg, następnie II miejsce klasa IV EH, III miejsce klasa 3Rg, IV miejsce 3EHg. Wszystkim zawodnikom gratulujemy oraz dziękujemy naszym sędziom: Gracjanowi Cytlochowi i Jankowi Jabłonce z klasy 2L oraz Erykowi Liszewskiemu i Szymonowi Wilczko z klasy 3Gp.

     • Dzień bez plecaka 31.03.2022 r.

      Uwaga! Uwaga!

      Dołączamy do akcji DZIEŃ BEZ PLECAKA. Już 31.03.2022 r. w naszej szkole zaroi się od niesamowitych pakunków. To nie koniec niespodzianek - trzy klasy, które wykażą się największą ilością osób biorących udział w akcji oraz największą pomysłowością, czeka drobny upominek.

      Uwolnijcie zatem pokłady kreatywności i bawcie się świetnie.

     • KONKURS BIZNESOWY

      W dniach 21.03-24.03.2022r. odbył się w naszej szkole konkurs biznesowy organizowany przez Europejską Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Sprawdziliśmy nasze praktyczne umiejętności wykorzystania wiedzy biznesowej, a także to, jak dobrze radzimy sobie z wyszukiwaniem przydatnych informacji. Każdy zespół otrzymał test wielokrotnego wyboru składający się z 20 pytań o różnym stopniu trudności z zakresu podstaw ekonomii, zarządzania, finansów i analizy finansowej, a także przedsiębiorczości. Z niecierpliwością czekamy na wyniki!

     • Giełda

      Zapraszamy do zabawy w giełdę!

      Aby rozpocząć grę wykonaj wszystkie kroki:

      1) Kliknij link poniżej i pobierz plik skompresowany zip:

      Giełda do pobrania

      2) Wejdź w folder POBRANE na swoim komputerze i odszukaj giełdę.

      3) Rozpakuj plik zip (kliknij prawym przyciskiem myszy na plik a następnie wybierz odpowiedni program (może to być 7 zip lub winrar) i najeżdżając na nazwę tego programu kliknij "wypakuj tutaj").

     • TYDZIEŃ NAUK ŚCISŁYCH

      Za nami tydzień z językiem polskim :)Od 14 marca w asortymencie MATEMATYKA I NAUKI ŚCISŁE, a więc rozpoczynamy TYDZIEŃ NAUK ŚCISŁYCH. Uczestnicy indywidualni oraz drużyny już w blokach startowych:) Prosimy o punktualne stawienie się do wyznaczonych sal lekcyjnych.

      Powodzenia SILNIA;)

      Harmonogram poniżej

     • BohaterON

      BohaterON - warto pamiętać o historii! Projekt, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną. Projekt został przewidziany dla wszystkich klas naszej szkoły. Młodzież mogła poznać Powstanie Warszawskie odstrony życia codziennego. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w projekcie.

     • Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Mix 2022

      W środę 23 lutego 2022 na hali sportowej w Technikum Ekonomicznym w Szczecinie odbył się długo oczekiwany przez uczniów Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Mix 2022 zorganizowany przez Annę Rudnik oraz Dagmarę Wysocką.

      Na starcie zameldowało się 13 drużyn, które na podstawie losowania zostało podzielone na trzy grupy po 5 zespołów. W grupie „A” zagrali reprezentanci klas 2EH, 3Lp, 3Ghp 2G. W grupie „B” znalazły się 1L, 3Rp, 3Lg, 2L, 3Gp, natomiast w grupie „C” do walki stanęły 3Gg, 4L, 3Ehg i 3Ep.

     • Wykład "Tekst w sieci"

      21 lutego 2022 r., z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, uczniowie klas 4R, 4G, 3EHg, 3Ep, 3Lg, 2R, 2L, 2EH wysłuchali wykładu "Tekst w sieci", przygotowanego przez pana dr. Rafała Sidorowicza z Instytutu Językoznawstwa Uniwersytetu Szczecińskiego. Ze względu na epidemię spotkanie odbyło się online.

  • Godziny dzwonków

   Piątek 03.02.2023
  • KalendarzLink

    brak danych
   • Projekt "Dobry zawód dobra praca"

  • Znajdź nas

   • RODO

   • Administratorem danych osobowych uczniów i rodziców/opiekunów prawnych jest Technikum Ekonomiczne w Szczecinie. Z Administratorem można skontaktować się listownie: ul. Sowińskiego 1, 70-236 Szczecin, e-mailowo:

    sekretariat@te.szczecin.pl

    oraz telefonicznie: 91 448-90-03.

     

    Inspektorem Danych Osobowych w Technikum Ekonomicznym im. rtm. Witolda Pileckiego w Szczecinie jest Izabela Tutur - Dudek

     

    Z Inspektorem Ochrony Danych można się skontaktować e-mailowo: iod@spnt.pl oraz telefonicznie: +48 91 85 22 09

  • Kontakty

   • Technikum Ekonomiczne im. rtm. Witolda Pileckiego
   • sekretariat@te.szczecin.pl
   • (+48) 91-448-90-03
   • ul. Gen. J. Sowińskiego 1 70-236 Szczecin sekretariat@te.szczecin.pl Poland
   • www.te.szczecin.pl
 • Galeria zdjęć

   brak danych