Strefa uczniów

Kultura Bezpieczeństwa Szkolenie z zakresu ratownictwa wodnego

Projekty, programy, szkolenia

Kultura Bezpieczeństwa

24 maja 2016 r.przedstawicielki naszej szkoły Kamila i Paulina z 2L uczestniczyły w podsumowaniu programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”, który od wielu  lat jest realizowany w naszej szkole. Skoro świt wraz z grupą uczniów i nauczycieli ze Szczecina wyruszyliśmy autokarem do Świdwina. Podsumowanie programu odbyło się na terenie Zespołu Szkół Rolniczych gdzie zaproszeni uczniowie z województwa zachodniopomorskiego mieli możliwość sprawdzenia swych umiejętności podczas pokazów i warsztatów z zakresu użytkowania środków ochrony indywidualnej, zasad udzielania pierwszej pomocy, zapobiegania dolegliwościom układu mięśniowo – szkieletowego i oddechowego człowieka. Dodatkową atrakcją było laboratorium szkolne, w którym uczniowie zobaczyli różne rodzaje źródeł energii odnawialnej.
Nasza Szkoła otrzymała kolejne już wyróżnienie od Państwowej Inspekcji Pracy za udział w programie „Kultura bezpieczeństwa”.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Zakończenie programu "Kultura Bezpieczeństwa" - organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy w Szczecinie.

 

Wiadomości

Kontakt

  • Technikum Ekonomiczne im. rtm. Witolda Pileckiego
    ul. Gen. J. Sowińskiego 1
    70-236 Szczecin
    sekretariat@zs3.szczecin.pl
  • (+48) 91-448-90-03

Galeria zdjęć