W dniu 14.01.2026 r. 90 uczniów naszej szkoły stanęło przed szansą sprawdzenia swojej wiedzy w ogólnopolskim konkursie logistycznym „Od technika do logistyka 2026”.
Skala tegorocznej edycji jest imponująca – do walki o podium stanęło łącznie ok. 1900 uczestników ze 110 szkół z całej Polski. Tym bardziej cieszy nas tak liczna reprezentacja naszej młodzieży, która nie boi się mierzyć z najlepszymi w kraju!
Organizatorem wydarzenia jest Międzyuczelniane Studenckie Koło Naukowe "LogPoint", działające na:
-
Wydziale Inżynierii Produkcji i Logistyki Politechniki Opolskiej,
-
Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Opolskiego.
Kiedy wyniki?
Teraz pozostaje nam cierpliwie czekać na rozstrzygnięcie pierwszego etapu:
-
Wyniki oraz informacja o awansie do kolejnej części konkursu zostaną przesłane bezpośrednio drogą mailową.
-
Organizatorzy poinformują o rezultatach w ciągu maksymalnie miesiąca.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom podjęcia wyzwania i z niecierpliwością czekamy na dobre wieści ze środowiska akademickiego Opola!