• Koła zainteresowań i zajęcia rozszerzające

        • KOŁA ZAINTERESOWAŃ

          Zespół Szkół Nr 3

          w roku szkolnym 2017/2018

           

          Lp.

          Rodzaj zajęć

          Nazwisko

          i imię nauczyciela

          Termin zajęć

          Godziny

          Klasa

          Sala

          Uwagi

          1.

          Szkolne Koło Promocji Zdrowia

          Barbara Stelmach - Wilk

          Piątek

          15.15-16.00

          Wszyscy uczniowie

          24

          wg potrzeb

          2.

          Szkolne Koło Edukacji Morskiej

          Barbara Bernat

          Ewa Giedziun

          Środa

          15.15-16.00

          Wybrani uczniowie

          24

          wg potrzeb

          3.

          Szkolne Koło Turystyczno –

          - Krajoznawcze

          Monika Derech – Zawistowska

          Edyta Mazur

          Wg potrzeb

          -

          Wybrani uczniowie

          -

          wg potrzeb

          4.

          Szkolne Koło Artystyczne

          Ewa Macijewicz

          Środa,

           

          Czwartek,

           

          Piątek

          7:25 – 8:00

          7:25 – 8:00

          7:25 – 8:00

          Wszyscy uczniowie

          04

          27

          04

          wg potrzeb

          5.

          Szkolne Koło Sportowe

          Joanna Bogin

          Beata Cesarska

          Elżbieta Michalska

          Według terminarza rozgrywek

          -----------------

          Wszyscy uczniowie

          Orlik

          Hala sportowa

          Wg potrzeb

           

           

           

          wykaz dodatkowych zajęć dla uczniów

          Zespołu Szkół Nr 3

          w roku szkolnym 2017/2018

           

          Język Polski

           

          Lp.

          Rodzaj zajęć

          Nazwisko

          i imię nauczyciela

          Termin zajęć

          Godziny

          Klasa

          Sala

          Uwagi

          1

          Zajęcia uzupełniające

          Jolanta Ciesielska

          wtorek

          14.25 – 15.10

          I-IV

          21

          -

          2

          Konsultacje

          Ewa Różak

          wtorek

          8.50-9.35

          I-III

          24

          -

          3

          Zajęcia uzupełniające

          Anna Rutkowska

          wtorek

          15.15 – 16.00

          I R, I G,
          II G, III R, IV R, IV L

          14

          -

          4

          Zajęcia dla maturzystów

          Anna Rutkowska

          środa

          15.35 – 16.35

          IVR, IVL

          14

          -

           

          Matematyka

           

          Lp.

          Rodzaj zajęć

          Nazwisko

          i imię nauczyciela

          Termin zajęć

          Godziny

          Klasa

          Sala

          Uwagi

          1

          Zajęcia uzupełniające

          Edyta Mazur

          środa

           

          7.30 – 8.00

           

          I L, IIIR, IVE, IVG, IVL

          19

           

          2

          Zajęcia uzupełniające dla klasy I

          Edyta Mazur

          czwartek

          8.00 – 8.45

          I L

          19

           

          3

          Zajęcia dla uczniów klas IV przygotowujące do matury na poziomie rozszerzonym

          Edyta Mazur

          poniedziałek (co dwa tygodnie)

          15.15 – 17.00

          IVE, IVG, IVL

          19

           

          Katarzyna Fałczyńska

          środa
          (co dwa tygodnie)

          14.25 – 16.00

          IVR

          20

           

          4

          Zajęcia uzupełniające

          Katarzyna Fałczyńska

          środa
          (co dwa tygodnie)

          14.25 – 16.00

          2G, 3E, 3L, 3G, 4R

          20

           

          5

          Konsultacje

          Milena Podoluk

          środa

          7:10-7:55

          1E, 1R, 1G, 2E, 2R, 2L

          10

           

           

          Pozostałe Przedmioty Ogólnokształcące

           

          Lp.

          Rodzaj zajęć

          (przedmiot)

          Nazwisko

          i imię nauczyciela

          Termin zajęć

          Godziny

          Klasa

          Sala

          Uwagi

           

          1

          Konsultacje z fizyki

          Majcherek Piotr

          Środa

          15:15-16:00

          1E, 1G, 1L, 1R

          11

           

           

          2.

          Konsultacje maturalne

          j.niemiecki

          Aldona Steinke

          środa

          8.00 - 8.45

          maturalnewszystkie

          32

           

           

           

           

          Grażyna Dąbrowska

          wtorek

          8.00 – 8.45

          4E

          26

           

           

          3.

          Zajęcia dodatkowe

          j. niemiecki B1

          Aldona Steinke

          środa

          14.15-15.00

          chętni

           

          32

           

           

          3.

          Zajęcia uzupełniające

          na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

          język niemiecki

          Aldona

          Steinke

          czwartek

          14.15-15.40

          wszystkie

          32

           

           

          Grażyna Dąbrowska

          czwartek

          14.15-15.00

          1E, 1L, 2E, 3E

          26

           

           

          Magdalena

          Stateczna

          pn.

          15.15-16.oo

          wszystkie

          10

           

           

          4.

          Konsultacje

          j.angielski

          Barbara Ewert-Krzemieniewska

          wtorek

          14.15-16.00

          wszystkie

          18

           

           

          5.

          Konsultacje

          z chemii

          Elwira Dziosa

          czwartek

          15.15-16.00

          1E,1G, 1L,1R

          31

           

           

          6.

          Konsultacje z historii i wos-u

          Katarzyna Kosobucka

          środa

          15.15-16.00

          IE,IG,IL,IR,IIE,IIG,IIR,IIL

          09

           

           

          6

          Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

          Język angielski

           

          Jolanta Umiastowska

          czwartek

          15:15 -16:00

          1E, 1G, 2E, 4E

          28

           

           

          7

          Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

          informatyka

           

          Elżbieta Głowacka

          wtorek

          7.15-8.00

          Klasy pierwsze

          33

           

           

          8

          Konsultacje z geografii

          Monika Derech-Zawistowska

          środa

          15.10-16.00

          IE,G,L,R,

          IIG,IIIE,G,

          IV E,G,L

          29

           

           

          9.

          Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

          Podstawy przedsiębiorczości

          Lidia Pszkit

          wtorek

          15.10 -16.00

          Klasy II

          37

           

           

          10

          Konsultacje z języka angielskiego

          Nina Kuśmierczak

          wtorek

          12.40 -14.15

          4 R, 4 L

          22

           

           

          11

          Zajęcia uzupełniające wiedzę z biologii i geografii

          Barbara Stelmach - Wilk

          czwartek

          15.15-16.00

          1E, 1G, 1L, 1R, 2L, 2E, 3L

          24

           

           

          12

          Zajęcia dodatkowe z

          w-f

          Beata Cesarska

          Joanna Bogin

          Elżbieta Michalska

          Wtorek wtorek

          15;15-16:00

           

           

           

           

          1.

          Zajęcia wspierające dla uczniów

          Joanna Dudzińska

          Poniedziałek

          15.15 – 16.00

          Uczniowie

          Objęci pomocą psychologiczno - pedgogicznśą

          gab. pedagoga

          wg potrzeb

           

           

          PRZEDMIOTY ZAWODOWE – technik logistyk

           

          Lp.

          Rodzaj zajęć

          Nazwisko

          i imię nauczyciela

          Termin zajęć

          Godziny

          Klasa

          Sala

          Uwagi

          1

          Konsultacje

          Izabela Leśkiewicz

          Pon

          15.15-16.00

          1L,2L,3L,4L

          31

           

          2

          Konsultacje

          Anna Raczoń

          Środa.

          15.15 – 16.00

          1L,2L,3L

          31

           

          3

          Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

          Grażyna Gabryliszyn

          środa

          7.20- 8.00

           

          3L,4L

           

          02

           

          4

          Konsultacje

          Małgorzata Górska

          środa

          15.15-16.00

          1L,2L,3L,4L

          30

           

          5

          Zajęcia uzupełniające

          Marek Walaszek

          wtorek

          15.15-16.00

          4 L

          16

           

           

          PRZEDMIOTY ZAWODOWE – technik ekonomista

           

          Lp.

          Rodzaj zajęć

          Nazwisko

          i imię nauczyciela

          Termin zajęć

          Godziny

          Klasa

          Sala

          Uwagi

          1

           

           

          2

           

          3

          Konsultacje

           

           

           

           

          Konsultacje

           

           

          Konsultacje

          Izabela Leśkiewicz

           

           

           

           

          Ewa Kleszczewska

           

           

          Anna Raczoń

          Pon.

           

           

           

           

          Czwartek co 2 tygodnie

           

          Środa

          15.15-16.00

           

           

          15.15 – 16.45

           

          15.15 – 16.00

          1E,3E

           

           

          1E,4E

           

          2E

          31

           

           

          31

           

          31

           

           

           

          4

          Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

          Grażyna Gabryliszyn

          środa

          7.20- 8.00

          2E

          02

           

          5

          Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

          Barbara Bernat

          środa

          15.15-16.00

          2E, 3E, 4E

          25

          wg potrzeb

          6

          Zajęcia uzupełniające

          Marek Walaszek

          wtorek

          15.15-16.00

          2E, IVE

          16

           

           

          PRZEDMIOTY ZAWODOWE – technik grafiki i poligrafii

          cyfrowej

           

          Lp.

          Rodzaj zajęć

          (przedmiot)

          Nazwisko

          i imię nauczyciela

          Termin zajęć

          Godziny

          Klasa

          Sala

          Uwagi

          1

          Konsultacje

          Majcherek Piotr

          Piątek

          15:15-16:00

          1G, 2G, 3G, 4G

          11

           

          2

          Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

          Ewa Giedziun

          poniedziałek

          15.15-16.00

          3G

          34

          wg potrzeb

          3

          Konsultacje

          Robert Majchrzak

          Piątek

          15.15-16.00

          1G, 2G, 3G, 4G

          20

          wg potrzeb

          4

          Zajęcia uzupełniające

          Marek Walaszek

          wtorek

          15.15-16.00

          4G

          16

           

           

          RZEDMIOTY ZAWODOWE – technik organizacji reklamy

           

           

          Lp.

          Rodzaj zajęć

          (przedmiot)

          Nazwisko

          i imię nauczyciela

          Termin zajęć

          Godziny

          Klasa

          Sala

          Uwagi

          1

          Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

          Jolanta Rychlicka

          czwartek

          15.15 – 16.00

          IV R

          27

           

          2

          Konsultacje

          Izabela Leśkiewicz

          Pon.

          15.15-16.00

          2R,3R

          31

           

          3

           

           

           

          4

           

          5

          Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

           

           

          Konsultacje

           

           

          Konsultacje

          Elżbieta

          Głowacka

           

           

           

          Ewa Kleszczewska

           

           

          Anna Raczoń

          Wtorek

           

           

           

           

          Czwartek co 2 tygodnie

           

          Środa

          7.20 – 8.00

           

           

           

          15.15 – 16.45

           

          15.15-16.00

          IV R

           

           

           

          1R,2R,

          3R

          1R

          33

           

           

           

          31

           

          31

           

          6

          Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

          Ewa Giedziun

          poniedziałek

          15.15-16.00

          3R, 2R

          34

          wg potrzeb

          7

          Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

          Pracownia technik reklamy

          Lidia Pszkit

          środa

          15.10 – 16.00

          Klasy TOR

          37

           

          8.

          Zajęcia rozszerzające

          Organizowanie i przeprowadzenie kampanii reklamowej

          Lidia Pszkit

          środa

           

          Klasa II TOR

          37

          Wg harmonogramu

          9

          Zajęcia uzupełniające

          Marek Walaszek

          wtorek

          15.15-16.00

          II R. III R

          16

           

          10.

          Konsultacje

          Ryszard Pokonieczny

          środa

          8:00-8:45

          1R

          14

           

           

           

    • Kontakty

      • Technikum Ekonomiczne im. rtm. Witolda Pileckiego
      • sekretariat@te.szczecin.pl
      • (+48) 91-448-90-03
      • ul. Gen. J. Sowińskiego 1 70-236 Szczecin sekretariat@te.szczecin.pl Poland
      • www.te.szczecin.pl
  • Galeria zdjęć

      brak danych