Konkurs TIK-TAK Projekt IT-Szkoła ECDL IT Szkoła 2016 IT Szkoła 2017

Informatyka w szkole

IT Szkoła 2016

W rankingu IT Szkoła 2016 zajęliśmy 1. miejsce w województwie i 36. w Polsce!!! Tak wysokie lokaty to zasługa uczniów naszej szkoły, którzy aktywnie uczestniczyli w programie rozwiązując testy z multimediów i grafiki komputerowej, baz danych, algorytmiki i programowania oraz opracowując projekty graficzne w konkursach "Magia Świąt" i "Czym jest dla mnie Internet?"
Dziękuję wszystkim uczniom uczestniczącym w naszych zmaganiach z klas 1 G (34 zarejestrowanych uczniów), 1 R (33 zarejestrowanych uczniów), 2G (27 zarejestrowanych uczniów), 3G (23 zarejestrowanych uczniów) oraz 3 G/R (9 zarejestrowanych uczniów). Szczególne podziękowanie składam klasie 2 G za wyróżniającą się aktywność konkursową.
Koordynator programu w ZS3 Marzena Kuczera
Opis programu IT Szkoła
Ranking wojewódzki
Ranking ogólnopolski

Z przyjemnością informuję, że uczennica klasy 2 G Katarzyna Wilk została laureatką ogólnopolskiego konkursu graficznego IT Szkoła "Czym jest dla mnie Internet?" organizowanego przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki. Do konkursu przesłano 1095 prac. Jury wyróżniło 5 z nich, w tym pracę Katarzyny. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękuję za zaangażowanie a Kasi serdecznie GRATULUJĘ!!!
Marzena Kuczera