• 2L W MIĘDZYWODZIU

• W dniach 17-20.09.2021 r. klasa 2L świetnie bawiła się na plenerze plastycznym w Międzywodziu. Logistycy odpoczywali od nauk ścisłych, bujając w obłokach z pędzlem w dłoni – odkryliśmy przy okazji niezwykłe talenty malarskie. Wykorzystaliśmy ten czas również  na integrację wszak nic tak nie łączy jak wspólne gotowanie i sprzątanie ;-) W kuchni do naszej dyspozycji, uczniowie czarowali kulinarne cuda! Nie obyło się również bez  hucznego świętowania urodzin!  Wietrzna pogoda nie popsuła nam humorów wręcz przeciwnie przywiała energię  na spędzenie fantastycznych czterech dni w Międzywodziu.

• Jesteśmy szkołą bezpieczną w sieci!

• Miło nam poinformować ,że nasza szkoła otrzymała Certyfikat Szkoły Promującej Świadome Korzystanie z Internetu. Dzięki zaangażowaniu uczniów , nauczycieli i Miejskiej Komendy Policji w Szczecinie podjęliśmy walkę o bezpieczne korzystanie z zasobów Internetu. JESTEŚMY BEZPIECZNI!!!