TOZ Ruch Honorowych Dawców Spotkanie z wolontariuszami Mikołaj Góra Grosza Dom Dziecka

Charytatywność

TOZ

We współpracy z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie rozpoczynamy akcję napełniania kocich misek!
Przynieś paczkę "suchej" karmy lub małą puszkę "mokrego" jedzenia do sali 01 lub sali 34, my zajmiemy się dostarczeniem żywności.

Dla klasy, która zbierze najwięcej kociej karmy przygotowaliśmy bon zwalniający z odpowiedzi i nagrodę-niespodziankę!
Akcja trwa do końca października 2013 r.

Nina Kuśmierczak
Piotr Majcherek

SZKOLNA AKCJA „NAKARM SZCZECIŃSKIEGO KOCIAKA”
(ALIAS „PACZKA DLA ZWIERZACZKA”)

ZAKOŃCZONA SUKCESEM!

Drodzy uczniowie i uczennice!
Z przyjemnością informujemy, że szczecińskie kociaki pozostające pod opieką Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami znów mają pełne miski. Łącznie udało się Wam zebrać blisko 55 kg kociej karmy. W rywalizacji bezapelacyjnie wygrała klasa I E, która zdołała przynieść 28 kg! Poniżej przedstawiamy pełne zestawienie klas biorących udział w tej szczytnej akcji:

1. I E

2. IV L, IV T

3. III R

4. IV R

5. I R

6. II G

7. III E

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim gorąco dziękujemy w imieniu kociaków!

paczka_dla_zwierzaczka_2013.pdf

Szkolna akcja "Nakarm szczecińskiego kociaka 2015" zakończona sukcesem!
Drodzy uczniowie i uczennice!
Z przyjemnością informujemy, że szczecińskie kociaki pozostające pod opieką Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami znów mają pełne miski. Łącznie udało się Wam zebrać blisko 25 kg kociej karmy. W rywalizacji ponownie wygrała klasa II E, która zdołąłą przynieść 15 kg! Zwyciężcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim gorąco dziękujemy w imieniu kociaków!

Nina Kuśmierczak

Piotr Majcherek