Strefa uczniów

Konsultacje i zajęcia rozszerzające

Koła zainteresowań i zajęcia rozszerzające

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

Zespół Szkół Nr 3

w roku szkolnym 2016/2017

Lp

Rodzaj zajęć

Nazwisko

i imię nauczyciela

Termin zajęć

Godziny

Klasa

Sala

Uwagi

1

Koło informatyczne

Majcherek Piotr

Wtorek

15:15-16:00

 

11

 

2

Szkolne Koło Krajoznawczo - Turystyczne

Mazur Edyta

 

Derach – Zawistowska Monika

Według potrzeb uczniów – raz, dwa razy w miesiącu wyjścia plenerowe

 

 

 

 

3.

Szkolne Koło Edukacji Morskiej

Barbara Bernat

Monika Zawistowska

Błażej Giermakowski

Środa i wg potrzeb wynikających ze współpracy z CŻ i UM

15.15 – 16.00

Osoby chętne

25

Środy (dwa razy w m- cu)

 

 

 

wykaz dodatkowych zajęć dla uczniów

Zespołu Szkół Nr 3

w roku szkolnym 2016/2017

Lp

Rodzaj zajęć

Nazwisko

i imię nauczyciela

Termin zajęć

Godziny

Klasa

Sala

Uwagi

1

Język niemiecki

 

 

 

 

Aldona Steinke

 

 

 

 

Poniedziałek
zajęcia wyrównawcze

Czwartek (konsultacje)

 

 

15.10-16.00

 

15.10-16.00

 

 

 

 

Dla chętnych

 

32

 

 

32

 

 

Program projakościowy

Abitur 2017

 

Grażyna

Dąbrowska

 

Wtorek

15.15 16.45

 

Maturzyści

 

26

 

 

Program projakościowy

Konversation

 

Czwartek

Piątek

 

13.30-14.15

 8.00-8.45

 

Kl. 3E

Kl. 3E

 

26

26

 

 

Zajęcia wyrównawcze

 

    Czwartek

 

 

14.20-15.10

 

 

Chętni z klas

1E,2L,2E

26

 

Zajęcia wyrównawcze

 

Stateczna Magdalena

Poniedziałek

 

15.10-16.00

 

IL, IR, IG, IIR

26

 

2

Język angielski

 

Barbara Ewert-Krzemieniewska

 

Wtorek

 

 

15.10-16.00

 

 

1L,2E, 3G,3E

 

18

 

 

Jolanta Umiastowska

 

Poniedziałek

 

 

15:15-16;00

 

 

1E, 4G, 4R, 4G/R

 

28

 

 

 

Nina Kuśmierczak

Czwartek

14.25 – 15.10

Dla chetnych

22

 

3

Język polski

 

Jolanta Ciesielska

piątek

zajęcia wyrównawcze

14.25-15.10

1L,2L, 2E, 3G, 4E, 4G/R

18

 

Maria Januszewska

Poniedziałek

zajęcia wyrównawcze

13.30- 14.15

1R, 1E, 2G, 4L

31

 

Anna Rutkowska

Poniedziałek

zajęcia wyrównawcze

15.30 – 16.30

1 G, 2 R, 3 L, 3 R, 4 R, 4 G

14

 

4

Historia, WOS

Zajęcia rozszerzające dla maturzystów z wos-u

Katarzyna

Kosobucka

czwartek

15.15-16.00

IVG,IVL,IVL,IVG/R/IVE/IVR

9

 

5.

 Zajęcia wyrównujące wiedzę z biologii i geografii

 

Konsultacje dla maturzystów

Stelmach – Wilk Barbara

 

Stelmach – Wilk Barbara

Czwartek

 

 

czwartek

15.15  -16.00

 

 

16.00-16.45

1E, 1L, 1R, 1G, 2L, 4G, 4L

 

4G, 4L, 4E,4R, 4 G/R

24

 

 

24

 

6.

Chemia

Elwira Dziosa

Po uzgodnieniu z nauczycielem

15.15-16.00

!E,IG.IR,IL

24

 

7

Matematyka

Fałczyńska Katarzyna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

15.15-16.00

15.15-16.00

15.15-16.00

16.00-16.45

2G, 4L

1G, 2L

2E

3R

20

20

20

20

 

Mazur Edyta

poniedziałek

 

wtorek

 

wtorek

14.25–15.10

 

7.20 – 8.00

 

15.10–16.45

 

3E, 3G, 4G

 

2R, 3E, 3G, 3L, 4G, 4R

4E, 4G, 4GR, 4L, 4R (co drugi tydzień X, XI)

19

 

19

 

19

 

8

Fizyka

Majcherek Piotr

piątek

14:25-15:10

1E, 1G, 1L, 1R

34

 

9

Informatyka – zajęcia wyrównawcze

 

Multimedia i grafika komputerowa – zajęcia wyrównawcze

 

Multimedia i grafika komputerowa – zajęcia wyrównawcze

Kuczera Marzena

 

 

 

 

 

 

 

Elżbieta Głowacka

Poniedziałek

 

 

Piątek

 

 

 

 

Wtorek

Co drugi

15.15-16.00

 

 

14.15-15.00

 

 

 

 

14.15-16.00

1E, 1G, 1L, 1R

 

 

1G, 2G, 3G

 

 

 

Klasy technika reklamy

tech. org. rekl.- kwalifikacja A.27

11

 

 

11

 

 

 

 

33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Przedsiębiorczość

 

Lidia Pszkit

Czwartek

zajęcia wyrównawcze

15.20 - 16.00

2L, 2R

37

 

11

Zajęcia z pedagogiem

Joanna Dudzińska

poniedziałek

Zajęcia z uczniami objętymi pomocą psychologiczno-pedagogiczną

7.15-8.00

 

 

 

Piątek

Konsultacje WOK

7.15-8.00

 

 

 

12

 

 

 

Przedmioty zawodowe

 

 

Majcherek Piotr

 

Piątek

 

15:10-16:00

 

1G, 3G, 4G, 4GR

34

 

 

Rychlicka Jolanta

Poniedziałek

zajęcia wyrównawcze

tech. org. rekl.- kwalifikacja A.27

15.10-16.00

IR, IIR, IIIR, IVR, IVGR

27

 

Małgorzata Górska

Poniedziałek

15.10-16.00

1L, 2L, 3L,4L

 

30

 

Ewa Kleszczewska

Poniedziałek

zajęcia wyrównawcze

15,15 -16,00

3E, 4E, 4R

31

 

Anna Raczoń

wtorek

15.15 -16.00

1L, 2L, 3L,1E

27

 

Grażyna Gabryliszyn

Czwartek

co drugi

7.40- 8.45

2E,3E,

3L,4L

27

 

Izabela Leśkiewicz

czwartek

15.15-16.00

1E,2E.2L,2R,3L,3R,4L

31

 

Lidia Pszkit

piątek

rozszerzające

kampania reklamowa

(co drugi)

8.00-8.45

2R

37

 

Czwartek

zajęcia wyrównawcze

15.20 - 16.00

tech. org. rekl.- kwalifikacja A.27

2R, 3R, 4R

37

 

Ewa Giedziun

poniedziałek

8.00-8.45

4 R, 4 G/R

33

 

Barbara Bernat

Środa

Zajęcia wyrównawcze – technik ekonomista – kwalifikacja A.35

15.15 – 16.00

3 E

25

w I semestrze

Barbara Bernat

Środa

Zajęcia wyrównawcze – technik ekonomista – kwalifikacja A.35

15.15 – 16.00

4 E

25

w II semestrze

Robert Majchrzak

Poniedziałek

Zajęcia wyrównawcze

13.30-14.15

3G, 4GR,4G

33

 

Marcin Rabe

Poniedziałek

Zajęcia wyrównawcze

14.25-15.10

1G, 2G

34

 

 

Marek Walaszek

Poniedziałek

Zajęcia wyrównawcze

16.05 -16.50

Klasy drugie, trzecie
i czwarte

16

 

13

Zajęcia z wychowania fizycznego

Beata Cesarska

 

 

 

Joanna Bogin

 

 

 

 

 

 

 

 

Elżbieta Michalska

 

 

 

 

 

Beata Cesarska Joanna Bogin Elżbieta Michalska

 

Wtorek (piłka koszykowa chłopców)

 

 

Czwartek

(badminton chłopców i dziewcząt)

 

Czwartek (zajęcia rekreacyjne)

 

 

 

Piłka nożna dz. chł.

 

Badminton dz. chł.

 

 

 

L.A dz.ch

 

 

 

15.10-16.00

 

 

 

14.15-15.30

 

 

 

 

 

 

 

 

15.00-16.00

 

 

 

 

 

Według terminarza zawodów sportowych)

 

Młodzież ZS Nr3

HS

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Technikum Ekonomiczne Nr 1 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Zespole Szkół Nr 3
    ul. Gen. J. Sowińskiego 1
    70-236 Szczecin
    sekretariat@zs3.szczecin.pl
  • (+48) 91-448-90-03

Galeria zdjęć