Strefa uczniów

Konsultacje i zajęcia rozszerzające

Koła zainteresowań i zajęcia rozszerzające

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

Zespół Szkół Nr 3

w roku szkolnym 2017/2018

 

Lp.

Rodzaj zajęć

Nazwisko

i imię nauczyciela

Termin zajęć

Godziny

Klasa

Sala

Uwagi

1.

Szkolne Koło Promocji Zdrowia

Barbara Stelmach - Wilk

Piątek

15.15-16.00

Wszyscy uczniowie

24

wg potrzeb

2.

Szkolne Koło Edukacji Morskiej

Barbara Bernat

Ewa Giedziun

Środa

15.15-16.00

Wybrani uczniowie

24

wg potrzeb

3.

Szkolne Koło Turystyczno –

- Krajoznawcze

Monika Derech – Zawistowska

Edyta Mazur

Wg potrzeb

-

Wybrani uczniowie

-

wg potrzeb

4.

Szkolne Koło Artystyczne

Ewa Macijewicz

Środa,

 

Czwartek,

 

Piątek

7:25 – 8:00

7:25 – 8:00

7:25 – 8:00

Wszyscy uczniowie

04

27

04

wg potrzeb

5.

Szkolne Koło Sportowe

Joanna Bogin

Beata Cesarska

Elżbieta Michalska

Według terminarza rozgrywek

-----------------

Wszyscy uczniowie

Orlik

Hala sportowa

Wg potrzeb

 

 

 

wykaz dodatkowych zajęć dla uczniów

Zespołu Szkół Nr 3

w roku szkolnym 2017/2018

 

Język Polski

 

Lp.

Rodzaj zajęć

Nazwisko

i imię nauczyciela

Termin zajęć

Godziny

Klasa

Sala

Uwagi

1

Zajęcia uzupełniające

Jolanta Ciesielska

wtorek

14.25 – 15.10

I-IV

21

-

2

Konsultacje

Ewa Różak

wtorek

8.50-9.35

I-III

24

-

3

Zajęcia uzupełniające

Anna Rutkowska

wtorek

15.15 – 16.00

I R, I G,
II G, III R, IV R, IV L

14

-

4

Zajęcia dla maturzystów

Anna Rutkowska

środa

15.35 – 16.35

IVR, IVL

14

-

 

Matematyka

 

Lp.

Rodzaj zajęć

Nazwisko

i imię nauczyciela

Termin zajęć

Godziny

Klasa

Sala

Uwagi

1

Zajęcia uzupełniające

Edyta Mazur

środa

 

7.30 – 8.00

 

I L, IIIR, IVE, IVG, IVL

19

 

2

Zajęcia uzupełniające dla klasy I

Edyta Mazur

czwartek

8.00 – 8.45

I L

19

 

3

Zajęcia dla uczniów klas IV przygotowujące do matury na poziomie rozszerzonym

Edyta Mazur

poniedziałek (co dwa tygodnie)

15.15 – 17.00

IVE, IVG, IVL

19

 

Katarzyna Fałczyńska

środa
(co dwa tygodnie)

14.25 – 16.00

IVR

20

 

4

Zajęcia uzupełniające

Katarzyna Fałczyńska

środa
(co dwa tygodnie)

14.25 – 16.00

2G, 3E, 3L, 3G, 4R

20

 

5

Konsultacje

Milena Podoluk

środa

7:10-7:55

1E, 1R, 1G, 2E, 2R, 2L

10

 

 

Pozostałe Przedmioty Ogólnokształcące

 

Lp.

Rodzaj zajęć

(przedmiot)

Nazwisko

i imię nauczyciela

Termin zajęć

Godziny

Klasa

Sala

Uwagi

 

1

Konsultacje z fizyki

Majcherek Piotr

Środa

15:15-16:00

1E, 1G, 1L, 1R

11

 

 

2.

Konsultacje maturalne

j.niemiecki

Aldona Steinke

środa

8.00 - 8.45

maturalnewszystkie

32

 

 

 

 

Grażyna Dąbrowska

wtorek

8.00 – 8.45

4E

26

 

 

3.

Zajęcia dodatkowe

j. niemiecki B1

Aldona Steinke

środa

14.15-15.00

chętni

 

32

 

 

3.

Zajęcia uzupełniające

na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

język niemiecki

Aldona

Steinke

czwartek

14.15-15.40

wszystkie

32

 

 

Grażyna Dąbrowska

czwartek

14.15-15.00

1E, 1L, 2E, 3E

26

 

 

Magdalena

Stateczna

pn.

15.15-16.oo

wszystkie

10

 

 

4.

Konsultacje

j.angielski

Barbara Ewert-Krzemieniewska

wtorek

14.15-16.00

wszystkie

18

 

 

5.

Konsultacje

z chemii

Elwira Dziosa

czwartek

15.15-16.00

1E,1G, 1L,1R

31

 

 

6.

Konsultacje z historii i wos-u

Katarzyna Kosobucka

środa

15.15-16.00

IE,IG,IL,IR,IIE,IIG,IIR,IIL

09

 

 

6

Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

Język angielski

 

Jolanta Umiastowska

czwartek

15:15 -16:00

1E, 1G, 2E, 4E

28

 

 

7

Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

informatyka

 

Elżbieta Głowacka

wtorek

7.15-8.00

Klasy pierwsze

33

 

 

8

Konsultacje z geografii

Monika Derech-Zawistowska

środa

15.10-16.00

IE,G,L,R,

IIG,IIIE,G,

IV E,G,L

29

 

 

9.

Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

Podstawy przedsiębiorczości

Lidia Pszkit

wtorek

15.10 -16.00

Klasy II

37

 

 

10

Konsultacje z języka angielskiego

Nina Kuśmierczak

wtorek

12.40 -14.15

4 R, 4 L

22

 

 

11

Zajęcia uzupełniające wiedzę z biologii i geografii

Barbara Stelmach - Wilk

czwartek

15.15-16.00

1E, 1G, 1L, 1R, 2L, 2E, 3L

24

 

 

12

Zajęcia dodatkowe z

w-f

Beata Cesarska

Joanna Bogin

Elżbieta Michalska

Wtorek wtorek

15;15-16:00

 

 

 

 

1.

Zajęcia wspierające dla uczniów

Joanna Dudzińska

Poniedziałek

15.15 – 16.00

Uczniowie

Objęci pomocą psychologiczno - pedgogicznśą

gab. pedagoga

wg potrzeb

 

 

PRZEDMIOTY ZAWODOWE – technik logistyk

 

Lp.

Rodzaj zajęć

Nazwisko

i imię nauczyciela

Termin zajęć

Godziny

Klasa

Sala

Uwagi

1

Konsultacje

Izabela Leśkiewicz

Pon

15.15-16.00

1L,2L,3L,4L

31

 

2

Konsultacje

Anna Raczoń

Środa.

15.15 – 16.00

1L,2L,3L

31

 

3

Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

Grażyna Gabryliszyn

środa

7.20- 8.00

 

3L,4L

 

02

 

4

Konsultacje

Małgorzata Górska

środa

15.15-16.00

1L,2L,3L,4L

30

 

5

Zajęcia uzupełniające

Marek Walaszek

wtorek

15.15-16.00

4 L

16

 

 

PRZEDMIOTY ZAWODOWE – technik ekonomista

 

Lp.

Rodzaj zajęć

Nazwisko

i imię nauczyciela

Termin zajęć

Godziny

Klasa

Sala

Uwagi

1

 

 

2

 

3

Konsultacje

 

 

 

 

Konsultacje

 

 

Konsultacje

Izabela Leśkiewicz

 

 

 

 

Ewa Kleszczewska

 

 

Anna Raczoń

Pon.

 

 

 

 

Czwartek co 2 tygodnie

 

Środa

15.15-16.00

 

 

15.15 – 16.45

 

15.15 – 16.00

1E,3E

 

 

1E,4E

 

2E

31

 

 

31

 

31

 

 

 

4

Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

Grażyna Gabryliszyn

środa

7.20- 8.00

2E

02

 

5

Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

Barbara Bernat

środa

15.15-16.00

2E, 3E, 4E

25

wg potrzeb

6

Zajęcia uzupełniające

Marek Walaszek

wtorek

15.15-16.00

2E, IVE

16

 

 

PRZEDMIOTY ZAWODOWE – technik grafiki i poligrafii

cyfrowej

 

Lp.

Rodzaj zajęć

(przedmiot)

Nazwisko

i imię nauczyciela

Termin zajęć

Godziny

Klasa

Sala

Uwagi

1

Konsultacje

Majcherek Piotr

Piątek

15:15-16:00

1G, 2G, 3G, 4G

11

 

2

Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

Ewa Giedziun

poniedziałek

15.15-16.00

3G

34

wg potrzeb

3

Konsultacje

Robert Majchrzak

Piątek

15.15-16.00

1G, 2G, 3G, 4G

20

wg potrzeb

4

Zajęcia uzupełniające

Marek Walaszek

wtorek

15.15-16.00

4G

16

 

 

RZEDMIOTY ZAWODOWE – technik organizacji reklamy

 

 

Lp.

Rodzaj zajęć

(przedmiot)

Nazwisko

i imię nauczyciela

Termin zajęć

Godziny

Klasa

Sala

Uwagi

1

Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

Jolanta Rychlicka

czwartek

15.15 – 16.00

IV R

27

 

2

Konsultacje

Izabela Leśkiewicz

Pon.

15.15-16.00

2R,3R

31

 

3

 

 

 

4

 

5

Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

 

 

Konsultacje

 

 

Konsultacje

Elżbieta

Głowacka

 

 

 

Ewa Kleszczewska

 

 

Anna Raczoń

Wtorek

 

 

 

 

Czwartek co 2 tygodnie

 

Środa

7.20 – 8.00

 

 

 

15.15 – 16.45

 

15.15-16.00

IV R

 

 

 

1R,2R,

3R

1R

33

 

 

 

31

 

31

 

6

Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

Ewa Giedziun

poniedziałek

15.15-16.00

3R, 2R

34

wg potrzeb

7

Zajęcia uzupełniające na podstawie zdiagnozowanych potrzeb ucznia

Pracownia technik reklamy

Lidia Pszkit

środa

15.10 – 16.00

Klasy TOR

37

 

8.

Zajęcia rozszerzające

Organizowanie i przeprowadzenie kampanii reklamowej

Lidia Pszkit

środa

 

Klasa II TOR

37

Wg harmonogramu

9

Zajęcia uzupełniające

Marek Walaszek

wtorek

15.15-16.00

II R. III R

16

 

10.

Konsultacje

Ryszard Pokonieczny

środa

8:00-8:45

1R

14

 

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Technikum Ekonomiczne Nr 1 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Zespole Szkół Nr 3
    ul. Gen. J. Sowińskiego 1
    70-236 Szczecin
    sekretariat@zs3.szczecin.pl
  • (+48) 91-448-90-03

Galeria zdjęć