Działalność

2015/2016

Podczas wyjazdu integracyjnego  (18-20 września) Samorząd Szkolny zorganizował Otrzęsiny Klas Pierwszych. Prezentujemy wyniki:
I miejsce - 1E (nagroda - wyjście do kina)
II miejsce - 1R - (nagroda - 2 dni wolne od sprawdzianów)
III miejsce - 1G (nagroda - 2 dni wolne od pytań, kartkówek i zadań domowych)
IV miejsce - 1L (nagroda - 1 dzień wolny od pytań, kartkówek i zadań domowych)

Serdecznie gratulujemy!!!

25 września w piątek, liczna grupa młodzieży postanowiła spędzić swój wolny czas w doborowym towarzystwie nauczycieli i przyjaciół ze szkoły. Punktualnie o godz. 21.00 Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 otworzył pierwszą edycję "Nocy Gier". Przez 10 godzin uczniowie grali w gry komputerowe, planszówki, a także zajadali się pizzą :) Niewyspani, ale zadowoleni grający opuścili szkołę w sobotni poranek.

30 września na długiej przerwie odbyły się Wybory Mistera Szkoły 2015/2016. Zabawa była przednia! Niekwestionowanym zwycięzcą okazał się Rafał Obuchowski z II R. Wice Misterem został Michał Bandarowicz z II R.

Serdecznie gratulujemy!