Poniedziałek 23.10.2017

Drodzy Uczniowie,

na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje plany lekcji,  a także zapoznać się z innymi, bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.

• 20.10.2017

W piątek 20 października br. uczniowie czwartej klasy Technikum w zawodzie technik logistyk uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do Centrum Dystrybucji Netto w Motańcu. Młodzież naszej szkoły dzięki uprzejmości kierownictwa  magazynu mogła poznać organizację pracy w pierwszym Centrum Dystrybucji NETTO (firma  posiada trzy centra dystrybucyjne). Uczniowie mieli możliwość obejrzenia w praktyce zagadnień związanych z zarządzaniem logistycznym procesami magazynowania oraz transportu wewnętrznego. Przewodnik grupy - kierownik magazynu p. Daniel Dyrek szczegółowo przedstawił zasady pracy centrum oraz wykorzystywane urządzenia. Uczniowie mieli okazję zobaczyć jak  w praktyce funkcjonuje m.in. system kompletacji pick by voice.
    Opiekun: Małgorzata Górska

• 16.10.2017

Miłośnicy pięknego i ciągle tajemniczego Szczecina byli uczestnikami spotkania z cyklu "Szczecin. Retrospekcje" odbywającego się w sali literackiej Zamku Książąt Pomorskich. Pomysłodawcą i organizatorem tych wyjątkowych wykładów jest pani Aldona Binda.

Temat spotkania: Historia kościoła na Łasztowni

Prowadzenie: diakon Izabela Sikora

Piękna neogotycka świątynia ewangelicko-augsburska na Łasztowni jest dobrze znana szczecinianom. Niewiele osób wie jednak, że ten XIX-wieczny kościół wzniesiono na XIII-wiecznych fundamentach. Zarówno dawne, jak i powojenne dzieje kościoła pw. Świętej Trójcy (niegdyś Św. Gertrudy) zasługują na uwagę nie tylko sympatyków historii Szczecina.

• 13.10.2017

Wczoraj nasi młodzi żeglarze pojechali do Świnoujścia by tam zaokrętować się na niemal 100-letnim Kapitanie Borchardzie. Ta ich pierwsza przygoda z prawdziwym żaglowcem zaczeła się od postoju w porcie, bo Neptun przywitał ich bardzo silnym witrem. Na szczęście jakoś się dogadali z władcą mórz i dzisiaj pozwolił im wypłynąć w morze. Jak widać na zdjęciach, każdy znalazł odpowiednie zajęcie dla siebie - Sebastian błogie leniuchowanie w jesiennych promieniach słońca, Sandra - sterowanie żaglowcem (swoją drogą ciekawe czy ma prawo jazdy na prowadzenie czegoś o takich rozmiarach), a Michał - szorowanie pokładu. Właściwi ludzie na własciwych miejscach... :)))

• 10.10.2017

10 października klasa 2L zgłębiała tajniki logistyki w Komendzie Miejskiej Powiatowej Straży Pożarnej.

• 07.10.2017

Bieg Jarzębiny w Kościnie. Przed biegiem zwiedzanie wozu bojowego rosomak, rozgrzewka. Po biegu medale i nagrody no i wojskowa wyżerka. Medycznie zabezpieczała imprezę nasza uczennica 2E Natalia.

Bieg Jarzębiny - galeria zdjęć

• 02.10.2017

Nauczyciele matematyki zapraszają do udziału w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM „MATEMATYKA W OBIEKTYWIE” organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe Młodych Dydaktyków Matematyki przy Uniwersytecie Szczecińskim, Oddział Szczeciński Polskiego Towarzystwa Matematycznegoi Instytut Matematyki Uniwersytetu Szczecińskiego.

• 29.09.2017

UWAGA! KONKURS OGÓLNOPOLSKI! CENNE NAGRODY!

Zachęcam do udziału w konkursie informatycznym „GENIUSZ IT”.
    Rejestracja dla Kandydata na Geniusza IT:
    Wypełnij formularz rejestracyjny do dnia 06.10.2017 – Link do formularza
    Prześlij swoje filmy do 08.10.2017
    Przyjedź na półfinał 13.10.2017.

Regulamin konkursu:

Sugerowany zakres tematyczny:

• Programowanie,
    • Sieci komputerowe,
    • Multimedia – animacje, filmy, grafika 2D i 3D,
    • Robotyka,
    • Aplikacje
  • 28.09.2017

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć z uroczystości.

Nauka sta­je się niebez­pie­czna
je­dynie wte­dy, gdy wyob­raża
so­bie, że osiągnęła swój cel.

George Bernard Shaw