Nawigacja

Kontakt

 • Technikum Ekonomiczne Nr 1 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Zespole Szkół Nr 3
  ul. Gen. J. Sowińskiego 1
  70-236 Szczecin
  sekretariat@zs3.szczecin.pl
 • (+48) 91-448-90-03

Mapa

Poniedziałek 23.10.2017

Drodzy Uczniowie,

na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje plany lekcji,  a także zapoznać się z innymi, bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.

 

 • 20.10.2017

  W piątek 20 października br. uczniowie czwartej klasy Technikum w zawodzie technik logistyk uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do Centrum Dystrybucji Netto w Motańcu. Młodzież naszej szkoły dzięki uprzejmości kierownictwa  magazynu mogła poznać organizację pracy w pierwszym Centrum Dystrybucji NETTO (firma  posiada trzy centra dystrybucyjne). Uczniowie mieli możliwość obejrzenia w praktyce zagadnień związanych z zarządzaniem logistycznym procesami magazynowania oraz transportu wewnętrznego. Przewodnik grupy - kierownik magazynu p. Daniel Dyrek szczegółowo przedstawił zasady pracy centrum oraz wykorzystywane urządzenia. Uczniowie mieli okazję zobaczyć jak  w praktyce funkcjonuje m.in. system kompletacji pick by voice.
  Opiekun: Małgorzata Górska

 • 16.10.2017

  Miłośnicy pięknego i ciągle tajemniczego Szczecina byli uczestnikami spotkania z cyklu "Szczecin. Retrospekcje" odbywającego się w sali literackiej Zamku Książąt Pomorskich. Pomysłodawcą i organizatorem tych wyjątkowych wykładów jest pani Aldona Binda.

  Temat spotkania: Historia kościoła na Łasztowni

  Prowadzenie: diakon Izabela Sikora

  Piękna neogotycka świątynia ewangelicko-augsburska na Łasztowni jest dobrze znana szczecinianom. Niewiele osób wie jednak, że ten XIX-wieczny kościół wzniesiono na XIII-wiecznych fundamentach. Zarówno dawne, jak i powojenne dzieje kościoła pw. Świętej Trójcy (niegdyś Św. Gertrudy) zasługują na uwagę nie tylko sympatyków historii Szczecina.

 • 13.10.2017

  Wczoraj nasi młodzi żeglarze pojechali do Świnoujścia by tam zaokrętować się na niemal 100-letnim Kapitanie Borchardzie. Ta ich pierwsza przygoda z prawdziwym żaglowcem zaczeła się od postoju w porcie, bo Neptun przywitał ich bardzo silnym witrem. Na szczęście jakoś się dogadali z władcą mórz i dzisiaj pozwolił im wypłynąć w morze. Jak widać na zdjęciach, każdy znalazł odpowiednie zajęcie dla siebie - Sebastian błogie leniuchowanie w jesiennych promieniach słońca, Sandra - sterowanie żaglowcem (swoją drogą ciekawe czy ma prawo jazdy na prowadzenie czegoś o takich rozmiarach), a Michał - szorowanie pokładu. Właściwi ludzie na własciwych miejscach... :)))

 • 10.10.2017

  10 października klasa 2L zgłębiała tajniki logistyki w Komendzie Miejskiej Powiatowej Straży Pożarnej.

   

   

 • 07.10.2017

  Bieg Jarzębiny w Kościnie. Przed biegiem zwiedzanie wozu bojowego rosomak, rozgrzewka. Po biegu medale i nagrody no i wojskowa wyżerka. Medycznie zabezpieczała imprezę nasza uczennica 2E Natalia. 

   Bieg Jarzębiny - galeria zdjęć

 • 02.10.2017

  Nauczyciele matematyki zapraszają do udziału w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM „MATEMATYKA W OBIEKTYWIE” organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe Młodych Dydaktyków Matematyki przy Uniwersytecie Szczecińskim, Oddział Szczeciński Polskiego Towarzystwa Matematycznegoi Instytut Matematyki Uniwersytetu Szczecińskiego.

 • 29.09.2017

  UWAGA! KONKURS OGÓLNOPOLSKI! CENNE NAGRODY!

  Zachęcam do udziału w konkursie informatycznym „GENIUSZ IT”.
  Rejestracja dla Kandydata na Geniusza IT:
  Wypełnij formularz rejestracyjny do dnia 06.10.2017 – Link do formularza
  Prześlij swoje filmy do 08.10.2017
  Przyjedź na półfinał 13.10.2017.

  Regulamin konkursu:
  http://geniusz-it.wsb-nlu.edu.pl/

  Sugerowany zakres tematyczny:

  • Programowanie,
  • Sieci komputerowe,
  • Multimedia – animacje, filmy, grafika 2D i 3D,
  • Robotyka,
  • Aplikacje
 • 28.09.2017

  Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć z uroczystości.

  Galeria

   

Misja szkoły

Nauka sta­je się niebez­pie­czna
je­dynie wte­dy, gdy wyob­raża
so­bie, że osiągnęła swój cel.

George Bernard Shaw

Patron szkoły

 

 

liczba odwiedzin: 836000

Wiadomości

Kontakt

 • Technikum Ekonomiczne Nr 1 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Zespole Szkół Nr 3
  ul. Gen. J. Sowińskiego 1
  70-236 Szczecin
  sekretariat@zs3.szczecin.pl
 • (+48) 91-448-90-03

Galeria zdjęć